Wondermondo 🢖 Privātuma politika un lietošanas noteikumi

Ievadraksts

Privātuma politika un lietošanas noteikumi

PasauleKomentāri un pārējā vietnes lietotāju izvietotā informācija

Šīs vietnes adrese ir https://wondermondo.lv. Vietnes autors un uzturētājs ir privātpersona – Gatis Pāvils.

Jūsu iesniegtās informācijas izmantošana

Wondermondo autors jūsu personas identifikācijas informāciju neapkopo un neizmanto, pat ja tā ir redzama komentāros zem rakstiem, t. sk. šī informācija netiek lietota e-pastu sarakstu veidošanai. Tomēr vietnes pilnveidei tiek izmantota šāda Jūsu iesniegtā informācija:

  • Anonīma (Wondermondo autoram) informācija par jūsu apmeklējumiem tiek vākta, izmantojot Google Analytics pakalpojumu un citus trešo pušu analītiskos pakalpojumus, kas sniedz datus par jūsu aptuveno atrašanās vietu, apmeklējuma ilgumu, apmeklētās lapas un citu informāciju par jūsu uzvedību Wondermondo vietnē. Šī informācija tiek statistiski apkopota, un pēc tam autors to izmanto turpmākai analīzei, lai sniegtu informāciju, ko vēlas vietnes apmeklētāji, tostarp Jūs.
  • Jūsu informācija jūsu komentāros zem rakstiem, kā arī e-pastā un sociālajos tīklos tiek izmantota, lai Wondermondo informāciju padarītu precīzāku, saprotamāku un tajā pašā laikā – drošāku dabas un cilvēka radītajam mantojumam. Vietnes autors ņem vērā visus ziņojumus, arī negatīvos. Autoram ir tiesības no vietnes izņemt aizskarošus un neinformatīvus komentārus.

Jūsu komentāri

Lai izvairītos no surogātpasta, vietnē izvietotie automātiskie servisi izmanto tādus lietotāja datus, kā apmeklētāja IP adresi un komentāros ievietoto tekstu un citus datus.

Atstājot vietnē komentāru, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un jūsu vietnes adresi sīkfailos. Tie ir paredzēti jūsu ērtībām, lai jums nebūtu vēlreiz jāievada sava informācija, kad atstājat citu komentāru. Šo sīkfailu derīguma termiņš ir viens gads.

Ja vietnē augšupielādējat attēlus, jums nevajadzētu augšupielādēt attēlus ar iekļautiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Šādu papildu informāciju par jums, tajā skaitā jums nevēlamā veidā, var izmantot citi vietnes apmeklētāji.

Jūsu datu uzglabāšanas ilgums

Jūsu atstātais komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir nepieciešams, lai mēs automātiski varētu atpazīt un apstiprināt visus turpmākos komentārus, neturot tos apstiprināšanas rindā.

Jūsu tiesības uz jūsu datiem

Ja šajā vietnē esat atstājis komentārus, varat pieprasīt eksportētu failu ar vietnes veidotāja rīcībā esošajiem personas datiem par jums, tostarp visiem datiem, ko esat sniedzis. Varat arī pieprasīt, lai vietnes veidotājs dzēstu visus viņa esošos personas datus par jums. Tas neietver datus, kas ir jāuzglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

PasauleAutortiesības

Teksts

Šīs vietnes teksti ir licencēti ar Creative Commons Non-Commercial Share Alike licenci.

Ja izmantojat tekstu no šīs vietnes, jums pie šī teksta redzamā vietā ir jānorāda avots un izmantošanas licence šādā formātā:

Gatis Pāvils, www.wondermondo.lv, CC BY-NC-SA 4.0

Jums nav atļauts gūt tiešus ienākumus no mana darba, kā arī tos pilnībā kopēt citā vietnē. Jums ir atļauts kopēt teksta daļas izglītojošās vietnēs, piemēram, Vikipēdijā, ja sniedzat saiti uz manu vietni, kā norādīts iepriekš.

Attēli

Daudzus attēlus šajā vietnē ir uzņēmis pats autors, taču daudzus ir uzņēmuši citi. Wondermondo autors ir darījis visu iespējamo, lai atrastu attēlus, kas ir licencēti izmantošanai tādās vietnēs kā Wondermondo, un pienācīgi norādītu uz šo attēlu autoriem. Lielākā daļa attēlu ir licencēti kā copyleft un ar Creative Commons Share-Alike grupu.

Lūdzu, ja nevēlaties, lai jūsu attēls šeit tiktu rādīts mainītu licences noteikumu vai citu iemeslu dēļ, sūtiet man ziņu uz gatis.pavils@gmail.com un Wondermondo autors to pēc iespējas ātrāk noņems! Un, protams, gaidīšu un ņemšu vērā jūsu ieteikumus par izmaiņām titros, attēlu parakstos u. tml.

PasauleJūtīga informācija

Šajā vietnē nereti ir informācija par vietām, kas ir trauslas. Dažreiz pat cilvēku klātbūtne var nodarīt kaitējumu šīm unikālajām vietām. Wondermondo nekādā gadījum nevēlas nodarīt kaitējumu nevienam no šiem brīnumiem. Ja atklājat, ka šeit sniegtā informācija var negatīvi ietekmēt kādu no vietām, lūdzu, informējiet mani uz e-pastu gatis.pavils@gmail.com — es darīšu visu iespējamo, lai noņemtu nevēlamo informāciju!

Trausluma dēļ šeit esošajiem brīnumiem (piemēram, retu augu un dzīvnieku atradumiem, alām) var būt norādīta aptuvena atrašanās vieta. Šādos gadījumos Wondermondo attiecīgajā rakstā skaidri norāda, ka norādīta aptuvena atrašanās vieta. Šādus aptuvenus datus nevajadzētu izmantot objektu apmeklējumu plānošanai – tie ir pat apzināti maldinoši.

PasauleCiti noteikumi

Šajā vietnē ietvertā informācija ir paredzēta tikai kā vispārīga informācija. Lai gan autors cenšas uzturēt pareizu un atjauninātu informāciju, viņš nesniedz nekādas tiešas vai netiešas garantijas vai garantijas par šīs informācijas pilnīgumu, precizitāti, uzticamību vai piemērotību. Tādēļ jūs riskējat ar jebkādu paļaušanos uz šādu informāciju.

Šīs vietnes īpašnieks neuzņemas nekādu atbildību un nav atbildīgs par iespējamām negatīvām sekām, kas saistītas citām vietnēm, kurās ir saite uz wondermondo.lv.

Šīs vietnes īpašnieks neuzņemas nekādu atbildību un nav atbildīgs par to, ka vietne īslaicīgi nav pieejama tādu tehnisku problēmu dēļ, ko viņš nevar ietekmēt.

Šīs vietnes īpašniekam ir ekskluzīvas tiesības publicēt un noņemt no šīs vietnes publicēto informāciju.

Šajā vietnē ir saites uz citām vietnēm. Wondermondo īpašnieks nekontrolē vai nenes atbildību par šo citu vietņu saturu un pieejamību.

PasauleLīdzība ar www.wondermondo.com

Vietnes dizains un, lielā mērā, saturs ir kopēts un tulkots no vietnes https://www.wondermondo.com/. Abu vietņu veidotājs un īpašnieks ir tā pati persona.

Pasaule Citi raksti

Kāba, Saūda Arābija. Redzamas zelta durvis.
Kāba, Saūda Arābija. Redzamas zelta durvis. / Tab59, / CC BY-SA 2.0

Brīnumu reitings

Brīnumu reitings Wondermondo lapā ir balstīts uz formulu ar četriem galvenajiem mainīgajiem: vizuālais iespaids, stāsts, unikalitāte un mistika.

Hesdālenes gaismas 2015. gada februārī. Redzamas divas kustīgas gaismas - viena ir debesīs (tas nav, piemēram, Mēness) un otrai fonā ir mežs.
Hesdālenes gaismas 2015. gada februārī. Redzamas divas kustīgas gaismas – viena ir debesīs (tas nav, piemēram, Mēness) un otrai fonā ir mežs. / Jesper Brodersen, ekrānšāviņš no Youtube video.

Kas ir brīnums?

Patiešām – kas ir brīnums? Wondermondo šī ir jebkura vieta uz mūsu planētas, kas dažādiem cilvēkiem izraisa izbrīnu, pārsteigumu.

Īglhauknekas (Eaglehawk Neck) mozaīkas bruģis, Tasmānija
Īglhauknekas (Eaglehawk Neck) mozaīkas bruģis, Tasmānija. / LBM1948, Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0

Brīnumu karte

Wondermondo aprakstīto pasaules brīnumu karte.